10 Јуни 2023 - 02:26:41

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

07.08.2021 во 12:59:53

Почитувани, Искрено ја поздравуваме Вашата иницијатива и заложба за континуирано уредување на нашата општина. Во таа насока имаме молба и апел до општината за поставување на еден "маалски летниковец" во дел од тревната површина зад зградата на ул.Февруарски Поход бр.26А (од инвеститор Настел). Ќе бидеме навистина многу благодарни и ценети од Ваша страна доколку го реализираате ова наше барање. Ве поздравуваме со очекување на Ваш повратен одговор. Со почит, Стевче Стевановски

Статус: Одговорено
Тип на барање: Нова урбана опрема: клупи

 
Одговор

18.08.2021 во 11:46:18

Почитувани, ви благодариме за вашата заинтересираосност. Вашето барање препратете го до сектор за Урбанизам.

Назад

 

Архива

<< Јуни 2023 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Sponsored by

Developed by