10 Јуни 2023 - 02:17:01

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

28.08.2021 во 21:47:19

Pocituvani, ve molam da ja stavite vo funkcija zamenetata cesma pomegu voenite kuli vo star aerodrom, kako ja stavivte novata cesma veke nikogas ne prorabote.pozdrav,

Статус: Одговорено
Тип на барање: Фонтана и чешмички за пиење вода

 
Одговор

01.09.2021 во 15:22:00

Почитувани, Надлежните служби од kомуналното одделение не известија дека изведувачот ќе излезе на терен за побрзо решавање на вашиот проблем.

Назад

 

Архива

<< Јуни 2023 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Sponsored by

Developed by