28 Мај 2024 - 02:08:28

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

15.02.2022 во 13:01:33

Na bulevar V.S.Bato 87 potočno parkot na muzikata ,ima potreba od korpi za odpadoci,kontejneri,zamena na starite i postavuvanje na novi ,najveke vo prostorot pred vlezovite kade što ima klupi za sedenje i vo parkovite kade što igraat decata ,potočno parkot do sadionot.Bi vi bila blagodarna vo ime na site koi živeat vo ovoj del od opštinata dokolku uspeete da go ispolnite baranjeto,a toa sekako e vo vaša polza.

Статус: Одговорено
Тип на барање: Нова урбана опрема: кошници за отпадоци

 
Одговор

18.03.2022 во 15:37:36

Почитувани, Ви благодариме што не контактиравте.Ве охрабруваме вашето прашање, проблем или идеја да го пријавите преку интерактивната платформа мЗаедница, со цел директно да комуницирате со надлежните служби на Општина Аеродром. Веб страница: https://mzaednica.mk/ App Store: https://apple.co/2SbERqJ Google Play: https://goo.gl/Y9qhpE Упатство за користење: http://aerodrom.gov.mk/vest/7897

Назад

 

Архива

<< Мај 2024 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Sponsored by

Developed by