10 Јуни 2023 - 03:34:17

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

19.02.2022 во 14:32:38

Почитувани, Ме интересира каде можат да се видат онлајн маркиците и висина на градба за населба Лисиче. Колку се комуналиите по м2? поздрав

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

15.03.2022 во 08:56:29

Почитувани, Посетете ја страната на Општина Аеродром во делот на географски информациски систем ги има одговорите на вашето барање

Назад

 

Архива

<< Јуни 2023 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Sponsored by

Developed by