10 Јуни 2023 - 02:58:06

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

19.02.2022 во 23:23:11

Почитувани, пред неколку месеци се доселивме во Мичурин и сто пати се покајав. Кафаната Рулет не излудува секој викенд со премногу гласна музика. Ве молиме да извршите контрола на работата бидејќи сум сигурна дека вакво дивеење не е никаде дозволено

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

15.03.2022 во 08:55:36

Почитувани, во тек се мерењата на бучави од страна на инспекциските служби на Општина Аеродром. Се надеваме на брзо решавање на овој проблем.

Назад

 

Архива

<< Јуни 2023 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Sponsored by

Developed by