21 Февруари 2024 - 03:11:34

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

01.03.2022 во 08:05:54

Почитуван, Во име на ЖРК "ВАРДАР" бараме кратка средба со градоначалникот г- дин Муцунски, со цел информирање за остварените резултати на клубот, целите во наредниот период и секако продолжување на поддршката која општина Аеродром ја дава на клубот, единствен женски спортски колектив од нашата општина кој се натпреварува во највисокиот ранг на натпреварување на национално ниво. Спортски поздрав

Статус: Одговорено
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

 
Одговор

15.03.2022 во 08:54:14

Почитувани, јавете се на следниов број за закажување на средба со градоначалникот 2 400 970

Назад

 

Архива

<< Февруари 2024 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

Sponsored by

Developed by