14 Април 2024 - 12:46:58

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

03.03.2022 во 19:52:34

Добро вечер почитувани.Имам поднесено барање за еднократна парична помош за дете со посебни потреби.Па би сакала да ме известите дали се разглледани тие барања.Конкретно моето гласи на мое име,па ако сакате да проверите.Ви благодарам

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

18.03.2022 во 15:34:54

Почитувани, Ви благодариме што не контактиравте.Ве охрабруваме вашето прашање, проблем или идеја да го пријавите преку интерактивната платформа мЗаедница, со цел директно да комуницирате со надлежните служби на Општина Аеродром.

Назад

 

Архива

<< Април 2024 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Sponsored by

Developed by