10 Јуни 2023 - 02:22:15

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

20.03.2022 во 07:15:05

Барам средба со градоначалникот поради проблем со службата од градинката Срничка

Статус: Одговорено
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

 
Одговор

21.03.2022 во 15:05:29

Почитувани, за закажување на средба со градоначалникот јавете се на 2 400 970 -ЦЕНТРАЛА

Назад

 

Архива

<< Јуни 2023 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Sponsored by

Developed by